Новости ФАРМФОРУМ Объявления Контакты
 
     
 
Юридические вопросы фармации
Наши партнеры
VII Съезд Фармацевтов Украины
 
 

Поделиться впечатлениями о съезде, найти информацию о результатах и решениях VII Национального съезда фармацевтов Украины вы можете на нашем ФармФоруме...

 
 

VII НАЦІОНАЛЬНИЙ З’ЇЗД ФАРМАЦЕВТІВ УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

 

15-17 вересня 2010 року Харків зустрічав делегатів, гостей та учасників VII Національного з'їзду фармацевтів України. У з’їзді взяли участь близька 1200 представників фармацевтичного сектору. Під час заходу було розглянуто такі важливі теми, як основні напрямки державної політики у сфері обігу лікарських засобів; розвиток фармацевтичної промисловості України; проблеми аптечної справи, інформаційна епоха фармації тощо.

15 вересня в стінах Національного фармацевтичного університету було проведено відкриття музею Історії фармації. Делегати, гості та учасники з'їзду оглянули експозиції музею і скульптурні композиції «Фармація у віках» та відвідали храм. Подальша урочиста програма продовжилась у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка відкриттям виставки «Фармація України: сьогодення та майбутнє». Учасниками виставки були і вітчизняні компанії, і представництва іноземних фармацевтичних компаній (Росії, Білорусі, Великобританії, Німеччини, Словенії, США, Франції, Ісландії).

Фармацевтичну громадськість привітали Президент України – Віктор Федорович Янукович, Голова Верховної Ради України – Володимир Михайлович Литвин, Прем'єр-міністр України – Микола Янович Азаров. За дорученням Кабінету Міністрів України в з'їзді прийняв участь Віце-прем'єр міністр України – Віктор Миколайович Тихонов. Все це свідчить про те, з якою увагою керівництво нашої країни ставиться до проблем фармацевтичної громадськості. Протягом трьох днів роботи з'їзду були заслухані 49 доповідей з найактуальніших питань фармації. Хочеться особливо відзначити програмну доповідь міністра охорони здоров'я України Зіновія Миколайовича Митника, в якій він висвітлив конкретні шляхи реформування та розвитку системи охорони здоров'я і місце фармації в цій системі. Валентин Петрович Черних презентував знакові видання фармації України – фармацевтичну енциклопедію, Державну фармакопею України, державний формуляр лікарських засобів та інші цікаві видання. 16 вересня була проведена урочиста церемонія прийняття Етичного кодексу фармацевтичних працівників України, який був доопрацьований з урахуванням пропозицій та зауважень, що надійшли до Міністерства охорони здоров'я України від фахівців фармацевтичного сектора з різних регіонів країни. 17 вересня на базі Національного фармацевтичного університету відбулась науково-практична конференція, що включала наукові симпозіуми за 11 напрямками; дискусії за круглим столом з питань розвитку фармацевтичної освіти, управлінням якістю у галузі створення, виробництва та обігу лікарських засобів, фармацевтичного права, нанотехнологій та інформаціних технологій у фармації; науково-освітній семінар з питань репродуктивної фармакології, а також ділова зустріч з актуальних проблем регулювання у фармації.

Згідно з рішенням з'їзду, наступний VIII Національний з’їзд фармацевтів України буде проведений у м. Харкові у 2015 році.

Організаційний комітет висловлює найщиріші слова подяки кожному делегату, учаснику та гостю за особисту присутність та активну участь у роботі VII Національного з'їзду фармацевтів України. Сподіваємось, що і як зажди, наші спільні зусилля стануть підґрунтям для поліпшення якості охорони здоров’я населення України.

 

 
Каталог
Образование
Наука
Производство
Обеспечение качества
Аптечная сеть
Информационное обеспечение
Полезные ссылки